چاپ        ارسال به دوست

مسئول امور مامایی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

آموزش اورژانس های مامایی برگزار شد

مسئول امور مامایی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد:دوره 2 روزه آموزش مداوم اورژانس های مامایی برای پرسنل ماما و پزشکان عمومی در بیمارستان بزرگ دزفول(دکتر گنجویان) برگزار شد.


 


به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت درمان،افسانه ترابی نیا،اظهار داشت:هدف از برگزاری این برنامه آموزشی که در 2 روز کاری و با احتساب امتیاز آموزشی برگزار شد توانمندسازی پرسنل مامایی و پزشکان عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول بود.


 


ترابی نیا مباحث ارائه شده در این برنامه آموزشی را عنوان کرد و گفت:پره اگلامپسی،علل و نحوه اقدامات درمانی اگلامپسی،شکم حاد در بارداری،تروما در بارداری،خونریزی های سه ماهه اول و دوم بارداری،حاملگی خارج رحمی،بیماری صرع و مشکلات حاد تنفسی در بارداری از مهمترین محورهای مورد بحث در این سمینار آموزشی بود.


 


این دوره آموزشی در روزهای یکشنبه و دوشنبه 30 و 31 تیرماه 98 با همکاری واحدهای امور مامایی و آموزش معاونت درمان،آموزش مداوم و معاونت آموزشی بیمارستان بزرگ دزفول(دکتر گنجویان) در سالن ولایت این بیمارستان برگزار شد.


 


این دوره آموزشی توسط دکتر فائزه حلیمی(دبیر علمی برنامه)،دکتر مهسا مجلسی،دکتر ندا ترابی،دکتر سپیده شیخلو و دکتر ندا اصلانی پزشکان متخصص زنان و زایمان و همچنین آقایان دکتر پیش بین فوق تخصص بیماریهای ریوی و دکتر جلیلی پزشک متخصص نورولوژیست ارائه گردید.


 


  


 ٠٩:٣١ - 1398/05/20    /    شماره : ٨٩٣٥    /    تعداد نمایش : ٣٩٧