کمپین مبارزه با هپاتیت


کمپین دانشجویی اطلاع رسانی و آگاهی درباره ریشه کنی جهانی بیماری هپاتیت های ویروسی (هپاتیت
B و C ) تا سال 2030 و ریشه کنی آن تا سال 1410 در ایران، در دانشگاه علوم پزشکی دزفول همزمان با دانشگاه های تهران، ایران، شهیدبهشتی، شاهد، بقیه الله، شیراز، تبریز، گرگان و سمنان برگزار گردید.

پس از هماهنگی جهت اخذ مجوز از شبکه هپاتیت برای برگزاری کمپین بصورت هماهنگ با دیگر دانشگاه های بزرگ کشور، با کمک دانشجویان فعال و پرتلاش و همچنین حمایت مسئولین، اطلاع رسانی و آگاهی های لازم در مورد این بیماری ها، راه های انتقال و پیشگیری، راه های درمان هپاتیت C و همچنین تشویق به واکسیناسیون هپاتیت B در دزفول انجام شد.
برنامه کمپین دانشگاه علوم پزشکی در هفته ملی اطلاع رسانی (اول الی هفتم آبان ماه) اینگونه بود که روز شنبه اول آبان ماه جلسه هماهنگی و توجیهی و همچنین کارگاه مجازی برای دانشجویانی که قصد شرکت در کمپین را داشتند و در سایت شبکه هپاتیت نیز ثبت نام کرده بودند، برگزار گردید. در روز دوم و سوم آبان ماه (یکشنبه-دوشنبه) غرفه جهت اطلاع رسانی و آگاهی به دانشجویان دانشگاه با توزیع بروشورهای مخصوص و تشویق دانشجویان برای انجام دادن تست های غربال گری و واکسیناسیون هپاتیت
B از ساعت 9 صبح تا 4 عصر در دانشکده پیراپزشکی برپا شد، که با استقبال خوب دانشجویان و همچنین اساتید و مسئولین دانشگاهی روبرو شد. در روز سه شنبه چهارم آبان ماه نیز این کمپین برای اطلاع رسانی و آگاهی برای عموم مردم در مجتمع تجاری تفریحی مادر از ساعت 4 عصر تا 12 شب برگزار شد که با استقبال بسیار عالی مردم نیز همراه بود.
اسامی دانشجویان:

مصطفی عجمان

                                                            آرمین تاج فر

بزرگمهر کیان پور

امین گرامی

سارا جاگیر

سارا مدنی

نغمه رمضانی

امین راسخیان

کوثر تولا پور

مجتبی راجی


مهرشاد اخلاقی

مهتاب صمصامی پور

رز نعمتی نژاد

نرجس داودی

میلاد الاسوند

امیرعلی ظریفی

لیلا شهریاری

فرح داعی
محمد فیروزبختصفحه اصلی|حریم خصوصی|سوالات متداول|ارتباط با ما|نقشه سایت

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد.